Close
Takipte Kalın:

Hakkımızda

NavitasSpa

Navitas Spa Hakkında

 

Yoğun ve hareketli hayat temposunda geçiyor günlerimiz. günlük hayatın yorgunluğu ve stresinden arınmanın adresi Navitas spa’da sizleri bekliyoruz.

Spa merkezlerimizin girişinden çıkışına kadar sizlere eşlik ederek en uygun bakım programları ile hizmet veriyoruz. Vücut bakım programları, masaj terapileri ve aromatik yağlar ile yapılan bakımlar, ruhsal ve bedensel olarak vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirecek, stresten uzaklaştıracak.

Havuz, Sauna, Türk Hamamı, Buhar Banyosu, Masaj Terapi ve Fitness merkezinde keyifli bir gün geçirmeniz için her şey düşünülmüş ve hijyen şartlarına dikkat edilmiştir.

Şehir içinde, şehirden uzak olmak için sizleri de bekliyoruz.

Ruhunuzu ve Bedeninizi Navitas Spa’ da dinlendirin…

 

The busy and busy life is in the midst of hustle and bustle. the right address for your body and soul rest We serve with Navitasspa's expert team and professionally designed spaces.

Our aim is to serve our customers with our team and ensure that a day is remembered.

Our staff who accompany our guests from the entrance to the spa centers welcomes our customers with the most appropriate care programs. Body care programs, massage therapies and treatments with aromatic oils will pamper you, perhaps moving away from your spiritual and bodily body and soul to rest your soul.

Everything is thought and hygiene conditions are taken into consideration in order to have a relaxing day in the pool, sauna, Turkish Bath, Steam Bath, Massage Therapy and Fitness Centers in our Spa Centers.

We are waiting for you in the city to be away from the city.

Relax your body and soul at the Navitas Spa ...